#COE2022 bude 16.-17. února 2022

COVID19 je tu s námi už skoro 2 roky a nevypadá to, že by to chtěl vzdát. Optimistické předpoklady, že bude za pár měsíců po všem se nenaplnily a tak už není na pořadu dne stále čekat.

Czech On-line Expo tedy uskutečníme v termínu od 16. do 17. února 2022, tedy pokud nebude lockdown nebo jiné velmi přísné opatření či zákaz.

Počítáme s tím, že budeme muset respektovat aktuální protiepidemická opatření. Pravděpodobně se nevyhneme respirátorům nebo kontrole očkování/prokázání negativního testu, ale to všechno je mnohem menší zlo, než další odklady na „někdy“, tedy „až to bude zase dobré“.

Cítíme Vaši masivní podporu a upřímně za ni děkujeme. Zároveň víme, že se na off-line akce těší nejen naši vystavovatelé, ale hlavně návštěvníci. Ukazují to i čísla prodejů vstupenek, které jsou na historickém maximu. Pravděpodobně pokoříme i hranici 7 000 návštěvníků, ale zatím nepředbíhejme.

Už nyní můžeme ale říci, že Czech On-line Expo 2022 bude největší ve své historii.

Těším se na Vás!

Autor: Jan Kalianko

Hlavní pořadatel Czech On-line Expo, E-shop konzultant, E-shop kouč, autor E-shop knihy a provozovatel E-shopTUBE či E-shop klub.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *